...

Kontakt: 508734621 » ul.Piłsudskiego 56/2

Witaj,Kursancie

Zdawalność 49.1% za pierwszym podejściem !!! W zestawieniu za pół roku – 133 kursantów zdało egzamin państwowy za I podejściem !!! Miło nam Państwa poinformować że po raz kolejny uzyskaliśmy wysoki procent w zestawieniu zdawalności !!! Kursanci zaczynający w najbliższym czasie kurs prawa jazdy muszą się liczyć z tym że będą zdawali egzaminy już na Toyota Yaris. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy właśnie taki model wprowadzić do naszej floty.Także kursanci uczący się w naszej szkole nie będą zaskoczeni na egzaminie państwowym.

Wszystkie kategorie!

Oferujemy kurs dla większości kategorii!

Bogata oferta szkoleniowa:

Uczestnikom kursów nauki jazdy w Naszej Szkole oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne w celu uzyskania prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B, B+E. Naszym kursantom, w tym także osobom niepełnosprawnym, którzy chcieliby uzyskać prawo jazdy kategorii B w zakresie prowadzenia pojazdów z automatyczną skrzynią biegów oferujemy przeprowadzenie szkolenia takim właśnie samochodem.

Ciekawe wykłady teoretyczne

Prowadzone przez wykładowcę z pasją, który nie tylko rzetelnie przekazuje wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, ale także dzieli się własnymi doświadczeniami nabytymi w trakcie praktyki. Wykłady teoretczne prowadzone są przy użyciu nowoczesnego sprzętu multimedialnego z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie grafiki i animacji 3D.

Symulator szkoleniowy

Praktyczną naukę jazdy na symulatorze szkoleniowym można rozpocząć już w trakcie zajęć teoretycznych (uczestnik kursu może nieodpłatnie ćwiczyć nieograniczoną ilość godzin na symulatorze). Symulator umożliwia ćwiczenia nauki jazdy pojazdami z zakresu kategorii B,B+E,C,C+E,D.